Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs büyütme yöntemleri 3 maddeden oluşmaktadır. Bunlar implant-protez-silikon denilen malzemelerle göğüs büyütme yöntemi, yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme yöntemi ve dolgu maddeleri ile meme büyütme yöntemidir.

Göğüs büyütme estetiği, silikon implant olarak da adlandırılan protezler yardımıyla veya yağ enjeksiyonu ile küçük göğüslü kadınların göğüslerinin istenilen boya getirilmesi işlemidir.

Yağ Enjeksiyonu İle Göğüs Büyütme

Yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme yöntemine vücudunda yağ dokusu fazlalığı olan hastalar en uygun adaylardır. Bedeninde yağ hücreleri alınacak verici bölgelerin çokluğu, uygulanacak olan işlemi kolaylaştırır aynı zamanda kişinin zayıflamasına yardımcı olur. Dolayısıyla hastaya aynı zamanda liposuction da yapılmış olur. Yağ hücresi alınması, klasik liposuction yöntemine benzese de, düşük vakumla ve çok daha ince kanüller ile yapılması farklı bir yöntem gerektirir.

Dolgu Maddeleri İle Göğüs Büyütme

Dolgu maddeleri enjekte ederek dolgunlaştırma işlemi, uzun yıllardan beri cilt gençleştirme uygulamalarında kullanılmaktadır. Günümüzde, hazır hyalüronik asit içeren dolgu maddeleri, göğüsleri dolgunlaştırmak için de kullanılmaktadır.

Silikonsuz, ameliyatsız, göğüsleri dolgunlaştırma yöntemi olduğu için, son yılların en çok araştırılan meme büyütme yöntemlerindendir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.