Piezo Burun Estetiği

Piezo burun estetiği, İtalyan tekniği ile yapılan burun estetiği anlamına gelir. Piezo cerrahisi uygulanan cihazlar ile kıkırdak ve burun dokusuna hasar vermeden burun kemiğinin törpülenebilmesi veya düzeltilebilmesi mümkündür.

Böylece iyileşme süreci diğer yöntemlere göre çok daha hızlı olmaktadır. Ortalama %60 daha konforlu olan Piezo Burun Estetiği ile, ameliyat sonrası morluk ve şişlik çok daha az oluşmaktadır veya hiç oluşmamaktadır.

Piezo Burun Estetiği’nde İyileşme Süreci

Piezo burun estetiği ile operasyon sonrası 1 gece hastanede kontrol altında beklemeniz yeterlidir. 5-6 gün sonra tamponların çıkarılmasıyla sosyal hayatınıza ve yeni burnunuza sorunsuz kavuşabilirsiniz. Tamponlar eskiye nazaran nefes almanızı etkilemeyen estetik tamponlardır. 2 ay denize veya havuza girmemeniz önerilir.

Piezo Burun Estetiği Avantajları

Burun estetiği diğer adı ile rinoplasti, uyku apnesi, burun estetiği ile ilgili sıkıntılar ve daha önce geçirilen operasyonlardan memnun kalmayanların başvurduğu bir işlemdir. Burun bir insanın yüz ifadesinde en önemli rolü oynar. Yüze yakışmayan bir burun estetiği kişide özgüven eksikliği yaratabilir. Piezo adı verilen bir elektronik cihazın elektrik akımını ultrasonik dalgalara çevirmesi ile burun estetiği burun kemiği kırılmadan yapılmaktadır. Çekiçle kemikleri kırmadan piezo ile kemiği şekillendirme ameliyat sonrası daha az morluk anlamına gelmektedir. Kemerli burun, burun ucu estetiği, çökük burun, geniş veya dar burun, büyük burun ve daha birçok estetik sorunda piezo en iyi sonucu vermektedir.

Detaylı bilgi almak için https://gurkankayabasoglu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.